Life Coaching

Coaching emocji i relacji

Czujesz, że Twoje relacje z otoczeniem sprawiają ci trudność?
Ludzie, których kochasz, przyjaciele nie przychodzą Ci z pomocą?
Zauważasz, że brak Ci równowagi w Twoim życiu osobistym, zawodowym?
Zastanawiasz się jak zmienić sytuację, która Ci uwiera?
Chcesz żyć w zgodzie ze sobą?
Tak, Twoja najlepsza wersja Ciebie to Ty.
Zaangażuj własną moc i zobacz jak wiele możesz Ty sam.

Coaching emocji i relacji

Czujesz, że Twoje relacje z otoczeniem sprawiają ci trudność?
Ludzie, których kochasz, przyjaciele nie przychodzą Ci z pomocą?
Zauważasz, że brak Ci równowagi w Twoim życiu osobistym, zawodowym?
Zastanawiasz się jak zmienić sytuację, która Ci uwiera?
Chcesz żyć w zgodzie ze sobą?
Tak, Twoja najlepsza wersja Ciebie to Ty.
Zaangażuj własną moc i zobacz jak wiele możesz Ty sam.

W jaki sposób pracuję?

Każdy jest inny i ma prawo wyrażać siebie w inny sposób. Moje doświadczenie zawodowe, praca z ludźmi na różnych szczeblach kariery i w odmiennych środowiskach pozwoliła poznać mi różnorodne narzędzia, które elastycznie potrafię dostosować indywidualnie do osobowości.

Coaching jest przestrzenią, w której pracują dwie strony. Coach tworzy otwartą płaszczyznę, w której coachee znajduje profesjonalne wsparcie. Oparcie o motywującą, bezpieczną relację pozwala przyjrzeć się teraźniejszości by budować przyszłość.
Ty i Twoje priorytety determinują kierunek działania. Ty wybierasz cel a następnie po partnersku umawiamy się na jego realizację.

Kiedy jest czas na coaching?

Masz coraz częściej dylematy w życiu osobistym. Poszukujesz odpowiedzi na pytania, których zadawanie przyjaciołom budzi w Tobie obawy, lub zadając je, nie otrzymujesz odpowiedzi? Odczuwasz dotkliwy brak autorytetów? Chcesz mieć satysfakcjonujące życie. Wszyscy mówią o rozwoju, a Ty nie wiesz, od czego zacząć? Coraz częściej popadasz w irytację.

To, co odczuwasz to potrzeba samorealizacji i spełnienia. Pobierz e-book i/lub zapisz się na konsultację.

Jak przebiega proces coachingowy?

Proces trwa w zależności od tempa działań. Od 2 miesięcy do pół roku. Rozpoczyna się konsultacją, podczas której w przyjaznej atmosferze odkryjesz swoje potrzeby. Ustalimy zasady działania, poznasz moje metody pracy i klimat, jaki im towarzyszy. Konsultacja to czas, w którym Ty określisz swój cel i wspólnie przyjrzymy się czy proces coachingowy pozwoli na jego realizacje.

Dwie strony coach i coachee podejmują decyzję o rozpoczęciu procesu coachingowego. Proces zawiera cykliczne spotkania, na których pracujemy wg ustalonych zasad, korzystasz z narzędzi, które dopasowuję indywidualnie do Ciebie. Wspieram Cię w czasie sesji, pomiędzy nimi komunikując się z Tobą w przyjazny dla Ciebie sposób. Kończąc proces coachingowy, sumujemy uzyskane efekty i zmiany, jakie zaszły podczas współpracy oraz określamy stopień ich utrwalenia.

Sesje mogą się odbywać on-line na Zoom /Skype lub na spotkaniach osobistych.

Umów się na konsltację indywidualną

Klikając przycisk, przejdziesz na stronę, gdzie poznasz cenę konsultacji
oraz wybierzesz dowolny termin i godzinę spotkania.

" Dzięki pracy coachingowej z Mirką miałam możliwość przeprowadzenia zmiany w zespołach, którymi zarządzałam. To, co szczególnie u niej cenię to zachętę do zmiany perspektywy. Do dziś „wchodzenie w buty innych” jest dla mnie ważne i pomocne. Szczególnie ważna okazała się dla mnie empatia oraz uważność Mirki. "

AGATA z Krakowa

" Mirka jest dla mnie dużym autorytetem. Kiedy na naszych spotkaniach czułam jej przenikliwy wzrok, prąd energii przechodził przez moje ciało. Z dużą mocą w głosie, z przekonaniem o słuszności zadań, otworzyła mnie na świat. Nasze pierwsze spotkanie, to ja stłamszona w poprzedniej pracy, słuchałam ją z otwartą buzią. Patrzyłam jak na Statuę Wolności. Wiedziałam, że ona pomoże mi osiągnąć nowe cele w nowej pracy. I tak było. Zmieniła mnie z zahukanej babki w otwartą i wyzwoloną fajną babkę 🙂 Mirka ma moc! "

GRAŻYNA z Kutna

" Jako coach, Mirka jest wymagająca, ale jednocześnie udziela ogromnego wsparcia. Motywuje, zachęca, udowadnia, że można lepiej i więcej bez wielkich poświęceń a jedynie dzięki MĄDREJ pracy nad sobą. Jest w swojej ocenie i informacji zwrotnej bardzo szczera, co daje przestrzeń do przemyśleń, dyskusji, wypracowania indywidualnych metod i rozwiązań. Zdecydowanie coaching z Mirką to ważny dla mnie czas. Cenne rady i wypracowane sposoby pracy, z których do dziś korzystam. "

GABRIELA z Łodzi

" Nie pamiętam ani tematów, ani dat warsztatów, które prowadziła Mirka. Od tamtej pory minęło już sporo czasu. Pamiętam natomiast niesamowitą osobowość i energię Mirki. Jej wyjątkowe podejście do ludzi. Może to przez umiejętność zadawania pytań, może przez empatię, a może to po prostu wrodzona cecha charakteru powodowała, że Mirka wyciąga z ludzi to, co najlepsze. Cieszyłam się na każdy warsztat z nią, a po nim czułam, że mam ogrom chęci i pomysłów, by działać. Szczerze liczę, że jeszcze kiedyś będę miała okazję pracować w takich warunkach, ale wiem, że to tylko z Tobą Mirko jest możliwe! "

ASIA / uczestniczka warsztatów

" Mirka zawsze była doskonale merytorycznie przygotowana. Miała odwagę do budowania otwartości na szkoleniach oraz posiada umiejętność doskonałego radzenia sobie z trudnymi uczestnikami. Do których na pewno mogę siebie zaliczyć. To co szczególnie u niej doceniam to fakt, że nigdy nie zostawiała pytań bez odpowiedzi. "

AGATA / uczestniczka warsztatów

" Kobieta, która odpowie na każde pytania, zadane i nie zadane głośno. Trafia w samo sedno zagadnienia. Roztacza prawdziwą wizję lepszego świata, który i ja chciałam poznać. Potrafi rozmawiać z każdym i każdego wysłuchać. Posiada naturalną umiejętność wspierania innych w oparciu o własne wnioski i odkrycia. Za nią stoją czyny. Łączy teorię z praktyką. Każdy mózg od nowa zaczyna pracować. Mirka w sposób jasny i interesujący przekazuje samą siebie i prowokuje do myślenia. Szczerze polecam! "

GRAŻYNA / uczestniczka warsztatów

" Szkolenia Mirki były zawsze naładowane dobrą energią, od początku do ostatniej minuty, nigdy nie były nudne ani nużące, niezależnie od poruszanego na szkoleniu tematu. Ta energia udzielała się również uczestnikom. Bardzo ważną kwestią było również zaangażowanie, wiedza merytoryczna a przede wszystkim lekkość, z jaką Mirka umie je przekazać. Każda kwestia poparta przykładami, sytuacjami z życia codziennego, pracy. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wszelkie wątpliwości są zawsze przedyskutowane. Każde szkolenie to interakcja z uczestnikami, dlatego też każde było inne, dostosowane do potrzeb, tempa i specyfiki grupy. Ważne było również to, że koniec szkolenia nie oznaczał końca wsparcia trenera. Mirka zawsze była dostępna, chętnie udzielała wsparcia, dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniami a przede wszystkim wskazywała ścieżkę do własnych poszukiwań i rozwoju."

GRABRIELA / uczestniczka warsztatów

"Mam to niebywałe szczęście, że na mojej drodze życiowej stanęła Mirka - fantastyczna kobieta przepełniona mądrością życiową, szalona i zrównoważona jednocześnie, potrafiąca nie tylko słuchać, ale i usłyszeć prawdziwe emocje. Uczestniczyłam w elitarnym programie rozwojowym dla pracowników korporacji, a Mirka była jednym z trenerów prowadzących Akademię Rozwoju. Kiedy kończyły się zajęcia, które Ona prowadziła, nie mogłam się doczekać kolejnych. Jej wiedza, doświadczenie i piękna, otwarta dusza sprawiają, że mówiąc do wszystkich trafia do każdego i nawet podczas zajęć w grupie można poczuć się jak podczas indywidualnej sesji coachingowej. Mirka jest cichym Aniołem, który obserwuje poczynania wielu swoich podopiecznych, by ujawnić się w najmniej spodziewanym momencie z prostymi wskazówkami, które otwierają oczy i pozwalają kroczyć najlepszą drogą."

MAŁGOSIA / uczestniczka warsztatów

"Co mi dały zajęcia z Mirą Szczepańską? Mogę z czystym sumieniem podkreślić dwie sprawy. Pierwsza to uzupełnienie mojego dotychczasowego, pobieżnego często intuicyjnego podejścia do pracy nad sobą o rzetelną naukową i komplementarną wiedzę książkową. Drugi aspekt sprawy to niezwykła umiejętność skupiania się na rzeczach i sprawach, które już zostały zrobione przez mnie dobrze. Są cenne i warte omówienia, bo przecież każdy nawet będąc w beznadziejnej sytuacji życiowej, jest z czegoś dumny, zrobił kilka rzeczy dobrze, którymi chętnie się pochwali. To właśnie ta umiejętność dostrzegania w każdym pozytywów wpłynął chyba najbardziej na moją chęć pracy nad sobą i zmiany starych nawyków na nowe a sam proces przemiany był fascynujący i skłaniał do robienia w tym kierunku więcej i więcej."

TOMASZ / uczestnik warsztatów

"Miałam okazję zaobserwować jakość pracy Mirki podczas współprowadzonych przez nią szkoleń, konsultacji i coachingu w dużej międzynarodowej korporacji. Realizowane przez nią działania dotyczyły obszarów podnoszenia jakości doświadczeń klientów w kontakcie z wieloma kanałami dystrybucji. Mira posiada wszechstronne i wysokie umiejętności trenerskie, pracuje też uwzględniając proces grupowy i potrzeby uczestników. Mało jest trenerów, którzy mają prawie 20-letnie doświadczenie w biznesie, a Mirka właśnie je posiada, co mocno wybrzmiewa podczas zajęć. Uczestnicy chcą się użyć od praktyków, którzy mają czym się podzielić. Szczególnie że może też dzielić się swoimi doświadczeniami w obszarach transformacji digitalowej, przywódczej, a nawet zwinnej organizacji, która jako jedna z pierwszych wprowadzała te transformacje na rynku."

MAGDALENA / uczestniczka warsztatów

” Dzięki pracy coachingowej z Mirką miałam możliwość przeprowadzenia zmiany w zespołach, którymi zarządzałam. To, co szczególnie u niej cenię to zachętę do zmiany perspektywy. Do dziś „wchodzenie w buty innych” jest dla mnie ważne i pomocne. Szczególnie ważna okazała się dla mnie empatia oraz uważność Mirki. „

AGATA z Krakowa

” Mirka jest dla mnie dużym autorytetem. Kiedy na naszych spotkaniach czułam jej przenikliwy wzrok, prąd energii przechodził przez moje ciało. Z dużą mocą w głosie, z przekonaniem o słuszności zadań, otworzyła mnie na świat. Nasze pierwsze spotkanie, to ja stłamszona w poprzedniej pracy, słuchałam ją z otwartą buzią. Patrzyłam jak na Statuę Wolności. Wiedziałam, że ona pomoże mi osiągnąć nowe cele w nowej pracy. I tak było. Zmieniła mnie z zahukanej babki w otwartą i wyzwoloną fajną babkę 🙂 Mirka ma moc! „

GRAŻYNA z Kutna

” Jako coach, Mirka jest wymagająca, ale jednocześnie udziela ogromnego wsparcia. Motywuje, zachęca, udowadnia, że można lepiej i więcej bez wielkich poświęceń a jedynie dzięki MĄDREJ pracy nad sobą. Jest w swojej ocenie i informacji zwrotnej bardzo szczera, co daje przestrzeń do przemyśleń, dyskusji, wypracowania indywidualnych metod i rozwiązań. Zdecydowanie coaching z Mirką to ważny dla mnie czas. Cenne rady i wypracowane sposoby pracy, z których do dziś korzystam. „

GABRIELA z Łodzi

” Nie pamiętam ani tematów, ani dat warsztatów, które prowadziła Mirka. Od tamtej pory minęło już sporo czasu. Pamiętam natomiast niesamowitą osobowość i energię Mirki. Jej wyjątkowe podejście do ludzi. Może to przez umiejętność zadawania pytań, może przez empatię, a może to po prostu wrodzona cecha charakteru powodowała, że Mirka wyciąga z ludzi to, co najlepsze. Cieszyłam się na każdy warsztat z nią, a po nim czułam, że mam ogrom chęci i pomysłów, by działać. Szczerze liczę, że jeszcze kiedyś będę miała okazję pracować w takich warunkach, ale wiem, że to tylko z Tobą Mirko jest możliwe! „

ASIA / uczestniczka warsztatów

” Mirka zawsze była doskonale merytorycznie przygotowana. Miała odwagę do budowania otwartości na szkoleniach oraz posiada umiejętność doskonałego radzenia sobie z trudnymi uczestnikami. Do których na pewno mogę siebie zaliczyć. To co szczególnie u niej doceniam to fakt, że nigdy nie zostawiała pytań bez odpowiedzi. „

AGATA / uczestniczka warsztatów

” Kobieta, która odpowie na każde pytania, zadane i nie zadane głośno. Trafia w samo sedno zagadnienia. Roztacza prawdziwą wizję lepszego świata, który i ja chciałam poznać. Potrafi rozmawiać z każdym i każdego wysłuchać. Posiada naturalną umiejętność wspierania innych w oparciu o własne wnioski i odkrycia. Za nią stoją czyny. Łączy teorię z praktyką. Każdy mózg od nowa zaczyna pracować. Mirka w sposób jasny i interesujący przekazuje samą siebie i prowokuje do myślenia. Szczerze polecam! „

GRAŻYNA / uczestniczka warsztatów

Mira Szczepańska

Coaching emocji i relacji to obszar, w którym pomagam ludziom. Towarzyszę przy poszukiwaniu mocnych stron, które służą budowaniu autentycznych relacji.

DANE FIRMY

Centrum Consenso
Mirosława Szczepańska

ADRES: ul. Liliowa 6 m 3,
91-864 Łódź

TEL: +48 605 169 515
NIP: 726 143 70 18