Program „Oto JA”

Program „Oto JA“ to:

  • Wsparcie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci w wieku przedszkolnym
  • Pomoc dzieciom w odnalezieniu się z sobą samym, swoim ciałem, ze swoimi emocjami w świecie,
    który je otacza,
  • Zajęcia dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci, prowadzone w dwóch grupach wiekowych
    przez licencjonowanych trenerów,
  • Systemowe podejście do rozwoju rodziny

„Pudełko talentów”

Program wspiera 3 i 4-latki w odnalezieniu się w przedszkolu w grupie rówieśniczej oraz przygotowuje je do dalszej przygody z przedszkolem. Daje dziecku poczucie sukcesu, aby chętnie uczyło się nowych umiejętności i radziło sobie z codziennymi wyzwaniami,  a w konsekwencji stawało się coraz bardziej samodzielne. Przejście wszystkich kroków programu pomaga wychować osobę świadomą swoich emocji, dojrzałą, z adekwatnym poczuciem własnej wartości, asertywną i pewną siebie.

„Podróż”

W Programie  „Podróż” przez emocje, 5 i 6-latki odkrywają i nazywają swoje wewnętrzne stany. Prowadzi to do zrozumienia i akceptacji siebie, a w konsekwencji do budowania stabilnego poczucia własnej wartości. Program pomaga dzieciom przygotować się do podjęcia nauki w szkole pod względem emocjonalnym i społecznym.

„Liczy i eksperymentuje”

Program przeznaczony dla dwóch grup wiekowych 3-4 i 5-6-latków. Jest oparty na kształtowaniu umiejętności matematycznych, oraz symbiozie rozwoju intelektualnego z emocjonalnym . Dostarcza przeżyć takich jak satysfakcja i radość oraz uczy odporności emocjonalnej.

Jeśli chcesz  zapisać swoje dziecko do Programu Akademia JA
 wypełnij formularz

Wybierz lokalizację:

Zaznacz zgodę na kontakt

10 + 5 =

Mira Szczepańska

Coaching emocji i relacji to obszar, w którym pomagam ludziom. Towarzyszę przy poszukiwaniu mocnych stron, które służą budowaniu autentycznych relacji.

DANE FIRMY

Centrum Consenso
Mirosława Szczepańska

ADRES: ul. Liliowa 6 m 3,
91-864 Łódź

TEL: +48 605 169 515
NIP: 726 143 70 18